C - 1 - 1

Termíny kurzů, které se konají v Rehabilitačním a vzdělávacím centru Smíšek

Na Úbočí 10 - Praha 8, tel: 284 810 231

Cena kurzu pro jednotlivce je 1500 Kč za 1 den (8 vyučovacích hodin) v níže uvedených termínech.

Cena kurzu je 5200 Kč při platbě všech 4 dnů najednou, nejpozději v první den konání prvního zvoleného kurzu (např. 1 A+B+C+D, 2 A+B, 3 A+B, 4 A+B, 5 A+B, 6 A+B, 7 A+B)

Již objednané a zaplacené termíny není možné měnit a ani požadovat vrácení peněz.

Cena kurzu pro skupinu mimo níže uvedené termíny je 15 000 Kč + DPH za 1 den (8 vyučovacích hodin).

 

Cena kurzu vedeného MUDr. Richardem Smíškem:

1 den 2 500 Kč, 2 dny 4 000 Kč, 4 dny 6 000 Kč.

 

Na kurzy si s sebou vezměte pohodlné oblečení na cvičení. Cvičí se bez bot v ponožkách.

 

TERMÍN ČAS DRUH KURZU LEKTOR

St - Čt 21.-22.11.2018

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. Věra Havránková

So - Ne 24.-25.11.2018

9 - 17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudní páteř

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

Po - Út 26.-27.11.2018

9 - 17 hod

Kurz OPAKOVÁNÍ manuálních technik

MUDr. A. Böhmerová

Čt - Pá 29.-30.11.2018

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Mgr. Věra Havránková

So 15.12.2018

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 16.12.2018

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Ne - Po 16.-17.12.2018

OBSAZEN

Kurz 5 B Skolióza

MUDr. Alena Böhmerová

Út - St 18.-19.12.2018

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Mgr. Věra Havránková

So 5.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. K. Strnadová

Ne 6.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. K. Strnadová

Čt 10.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

Pá 11.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

So 12.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. K. Strnadová

Ne 13.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. K. Strnadová

So 19.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 20.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

So - Ne 26.-27.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 3 A Horní končetina

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

Út 29.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

St 30.1.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

St 6.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 7.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. N. Klučková (Krátká)

St - Čt 6.-7.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 2 A Bederní páteř

Mgr. Věra Havránková

So - Ne 9.-10.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

Út - St 12.-13.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

So 16.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. K. Strnadová

Ne 17.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. K. Strnadová

St 20.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 21.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. N. Klučková (Krátká)

So 23.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. K. Strnadová

Ne 24.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. K. Strnadová

Út - St 26.-27.2.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Mgr. et Mgr. Gabriela Konečná

Út - St 5.-6.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 2 B Krční a hrudní páteř

Mgr. Věra Havránková

St 6.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 7.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt až Ne 14.3. - 17.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 7 A+B SPORT

Paulína Novotná

Út - St 19.-20.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 3 A Horní končetina

Mgr. Věra Havránková

St 20.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 21.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. N. Klučková (Krátká)

So 23.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 24.3.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

So - Ne 30.-31.3.2019

9 - 17 hod

Kurz Cvičení dle svalové analýzy

Bc. K. Strnadová

Út 2.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Mgr. Věra Havránková

St 3.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Mgr. Věra Havránková

St + Čt 3. - 4.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Bc. N. Klučková (Krátká)

So až Ne 6.4. - 7.4.2019

9 - 17 hod

Kurz RTG, MRI

MUDr. Darja Starková

Po - Čt 15.-18.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 4  + B Svalové řetězce

MUDr. Richard Smíšek

So 20.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 21.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

St + Čt 24. - 25.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Bc. N. Klučková (Krátká)

So - Ne 27.-28.4.2019

9 - 17 hod

Kurz 3 B Dolní končetina

Mgr. Věra Havránková

St 8.5.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 9.5.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. N. Klučková (Krátká)

Út 14.5.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Mgr. Věra Havránková

St 15.5.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Mgr. Věra Havránková

St 22.5.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 23.5.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. N. Klučková (Krátká)

Út - St 28.-29.5.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 A Skolióza

Mgr. Věra Havránková

St 5.6.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 6.6.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Bc. N. Klučková (Krátká)

So 8.6.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 A

Ing. Eva Kozelková

Ne 9.6.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 B

Ing. Eva Kozelková

Út - St 11.-12.6.2019

9 - 17 hod

Kurz 5 B Skolióza

Mgr. Věra Havránková

St 19.6.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 C

Bc. N. Klučková (Krátká)

Čt 20.6.2019

9 - 17 hod

Kurz 1 D

Bc. N. Klučková (Krátká)

Po - Čt 7.-10.10.2019

9 - 17 hod

Kurz 4  + B Svalové řetězce

MUDr. Richard Smíšek

Čt až Ne 17.10. - 20.10.2019

9 - 17 hod

Kurz 7 A+B SPORT

Paulína Novotná

Po až Čt 4.-7.11.2019

9 - 17 hod

Kurz 6 A + B Vertebroviscerální vztahy

MUDr. R. Smíšek